BİR TUTKUYDU RÖNESANS-(04) ...        İSLAMCILARA GÜVENİLİR Mİ?        BİR TUTKUYDU RÖNESANS-(03) ...        BİR TUTKUYDU RÖNESANS-(02)        19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜNDE GAZİLERİMİZ...        GAZİLER GÜNÜ MESAJI        ÜST KİMLİK ALT KİMLİK...        ATATÜRK CUMHURİYETİ VE YENİ CHP!..        BİR TUTKUYDU RÖNESANS-(01) ...        ANANIN DİLİ!        BARIŞ HAYÂLİ BİR KAVRAMDIR ...AMA SAVAŞ GERÇEKTİR!        OYUNCULAR VE FİGÜRANLAR!..        LİONS " KELEBEK" KADIN PROJESİ!..        MUTLULUK BU OLSA GEREK!..        TORBA YASA İLE TÜRKİYE HUKUK DEVLETİ OLMAKTAN ÇIKTI        LALE DEVRİNİN SONU MU?        EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI!..        İSLAMCI AJANLARI TANIYIN!..        ASKERİ DARBELER TÜRKİYE’NİN KADERİ DEĞİLDİR!        DEMOKRASİLERDE VEKİLLER SUSAR MI?        KİM AYDINLATACAK?        İZMİR’İN 9 EYLÜL KURTULUŞ GÜNÜ MESAJI        GÜLMEK YAŞAMAKSA BU ÜLKEDE PEK YAŞAYAN YOK !..        TOKATLI ZEKERİYA!..        MUHALEFET MİLLETVEKİLLERİ NE YAPACAK?..        ÖZEL ELEMANLAR, OPERASYON VE ALGI EKİBİ KİM?        9 EYLÜL 1923’Ü BİLİR MİSİN?        09.09.09. İZMİR'İN KURTULUŞU!..        İZMİR İŞGALDEN KURTULUŞA ...        DEVRİMİN 9 EYLÜL ATILIMLARI!..        K.K. KAZANDI, FAKAT CHP KAYBETTİ!..        NATO VE TÜRKİYE...        SİYASETÇİ-KANUN ADAMI VE ALGI...        GERÇEK ve HAKİKAT (II)        SİVAS KONGRESİ'NİN 95.YILI KUTLU OLSUN!..        ADALET(BARIŞ) MİLLET İRADESİ VE ÜSTÜNLÜK...        HUKUK DEVLETİ, YARGI VE DEMOKRASİ...        HANGİ YENİ CHP?..        TÜRKİYE SOSYOLOJİSİ...        HAZAN MEVSİMİ DE GEÇER ...       
Pazartesi , 22 Eylül 2014  
    ANA SAYFA
    Gündem                   
    Politika                   
    Dünya                      
    Ekonomi                  
    Güncel                     
    Spor                         
    Sağlık                       
    Yaşam                     
    Bilim ve Teknoloji 
    Kültür ve Sanat     
    Magazin                  
    Eğitim                      
    Kadın ve Aile        
    Yazarlar
    Söyleşi / Haber
    Video Haberler
      Künye
      İletişim
      Reklam

Haberlerde AraTCMB Döviz Kuru


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 SİTE İSTATİSTİĞİ
 BUGUN 15263  
 TOPLAM 259060895  
08.06.2007 itibariyle

YAZARLAR
Refhan İRTEM
Yazara E-Posta Gönder
MUHALEFET MİLLETVEKİLLERİ NE YAPACAK?..
 Davutloğlu konuşuyor konu paralel yapı üzerine. "İnşallah 2015 de final yapacağız" Zaten bunun hesapları paralel yapı sloganlarıyla Tayyip Bey başbakan olduğu zamanlar ortaya atılmış,ordumuza yargımıza kumpas kurularak bir çok askerimiz,eğitimcimiz,gazetecemiz pkk ile savaşan döğüşen askeri güvenlik komutanımız ve savcımız Silivri denilen zulümhanede tutsaklıkta ön sıraları almıştı.

Paralel Yapı denilen Fetullahçı Gladyo zaten kırk sene önce pkk yapılanması ile aynı paralelde gidiyordu. Peki şimdi soruyorum; ordumuza yapılan kumpas şimdilerde emniyet teşkilatımıza aynı düzeyde ilerlemiyor mu?


Bir bakıyorsunuz pkk ile savaşmak için görev almış emniyet mensauplarımız tutuklanmalarında hep ön sırada. Aynı kumpas iftiraları hükümeti ele geçeirme darbe yapma suçlamaları ile tıpatıp aynı. Emniyet teşkilatını da etkisiz hale getirdikden sonra polislerimize de kumpas kuruldu diye onlarda sonradan suçsuz oldukları anlaşılıp tutuklulukları serbest bırakılacak mı?


Hal böyle ise ve aynı serüven tekrarlanacak ise o zamanda akıllara asıl olanın paralel yapı değil devlet içinde bir derin devlet örgütlenmesinin olası varlığı gelmektedir. . Bu da demek oluyor ki şu anda devlet içinde derin bir devlet bulunmakta mıdır acep?


Paralel Yapı ile kastedilen hükümet sözcülerinin zaman zaman Fetullah Gülen'e seslenerek, "Gel ülkene parti kur niye Pensilvanya'da yaşıyorsun?" diye kafa tutmalarını anımsayınca, acaba diyorum , bu çağrılar Fetullah Gülen'in ülkemize iadesini istemek için her bir şeyi önceden hazırlanan bir oyun muydu?

Fetullah Gülen ne diyordu bir hatırlayalım! "Yeni Anayasa çıksın ülkeme dönersem o zaman döneceğim."


Niye yeni anayasadan sonra?


Ehh.. Mısır'daki sağır sultanın da tahmin ettiği gibi Abdullah Öcalanı da içine alacak büyük bir af kanunu açılımı ile.


Abdullah Öcalanı ülkemize getirip başımıza bela edenler şimdi aynı oyunu Fetullah Gülen'i ülkemize iadesi ile getirip aynı şekilde başımıza bela edecekler.


Birisi İmralı Adasında müebbet tatil yapıp sekreteryası ile ülkemizin her yerine iletişim kurarken diğeri niye benzeri bir ada da aynı sekreteryalı bir müebbet tatili haketmesin dimi ya!


Nasıl ki bir aslan miyav dedi Kılıçdaroğlu "adı gürbüz ama kilosu ikiyüzelli gram misali yumruğunu sıkıp masaya vurdu ise; "Ben Dersimli Kemal'im ,Ben Dersimli Kemal'im dediği gibi bu etnik yöresel AYRILIKÇI KONUŞMASI İLE 415 RED OYUNU ALMAYI BAŞARDI İSE;


Bundan sonra taşların oynadığı CHP de aynı şekilde ligden düşme finali yaşanacaktır.


O zaman CHP'nin içindeki kendilerini Atatürkçü Laik Cumhuriyetçi kesime soruyorum: "Ülkemiz bu kadar ateşler altında hem içten hem dıştan kuşatılmış işgal edilmişken niye hala partinizde durup istifa etmiyorsunuz? Meclis te bir gurup kurup bir başka parti adına geçip ses getirebilirsiniz.Nasıl olsa sizleri artık vekil de yapmayacaklar.Fikir beyan etmekle akılı kullanıp icrata gitmek fikirle aklınızı birlikte yürütmenizi sağlar ki ,durduğunuz yerde saymazsanız.


Tehditlere boyun eğenler oldukça tehditçiler sizleri kul yapmaktan vazgeçmeyeceklerdir.Vatandaş olun hakkınızı aramaktan asla vazgeçmeyin.


refhan İRTEM

 YAZARIN TÜM YAZILARI
   09/09/2014 - MUHALEFET MİLLETVEKİLLERİ NE YAPACAK?..
   13/08/2014 - TIPIŞ TIPIŞ YALLAH...
   01/08/2014 - BİZ GÜNEŞLE HEP VAROLACAĞIZ...
   13/07/2014 - MERHABA EFENDİM!..
   05/07/2014 - KISA KISA!..
   01/07/2014 - PARDON HALKIN ADAYI MI DEDİNİZ?
   12/03/2014 - BUNDAN SONRA KONUŞSANIZ NE YAZAR?..
   18/02/2014 - BEN CUMHURİYET KADINIYIM!..
   22/12/2013 - PANDORA'NIN KUTUSU AÇILDI!..
   27/11/2013 - BEN RECEB'İ ÇOK SEVİYORUM...
   24/11/2013 - SONSUZA DEK BAŞÖĞRETMENİM!..
   10/11/2013 - TÜRKİYE'NİN KALBİDİR MUSTAFA KEMAL...
   30/08/2013 - İŞLER Mİ? TIKIRINDA TIKIRINDA!..
   12/07/2013 - HOŞ GELDİN +1 İNSAN!..
   20/06/2013 - YAŞAMAYI NEFES ALIP VERMEK SANANLAR!..
   09/06/2013 - KİMSE KUSURA BAKMASIN!..
   02/06/2013 - VATANİSTİM ARKADAŞ VATANİST!..
   26/04/2013 - EN BABA DEVLET NE YAPAR?..
   19/04/2013 - BALTA SALLAYANIN "HIH" DEYİCİLERİ!..
   04/04/2013 - AKİLLER KİME NE DİYECEK Kİ OLA?
Yazarın Sitemizdeki  Kayıtlı Toplam Yazısı : 130

Sayfa :


 [ 1 ]   2 -  3 -  4 -  5 -  6 -  7 -

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

Tasarım & Programlama SK WT © 2007 - İçerik © Copyright 2007Ulusal Ses Haber Portalı